Multi-line Text Art
Jsme jazyková škola, která má dlouholeté zkušenosti s výukou angličtiny a jiných cizích jazyků. Působíme dlouhá léta především v Praze a v Brandýse nad Labem. V současné době otevíráme pobočku v Praze  Letňanech.

Naši učitelé mají ukončené vysokoškolské vzdělání nebo vysokou školu studují, mnozí žili a pracovali dlouhá léta v zahraničí, získali praxi při výuce jazyků a odborných předmětů na středních, vysokých a jazykových školách. Kromě výuky se podílejí také na tvorbě studijních materiálů a učebnic pro studenty.
Tým našich učitelů je vybrán z lidí, kteří se dobře znají a komunikují spolu i mimo prostředí školy. Součástí našeho přátelského týmu se pak stávají i naši studenti.

Naším hlavním zaměřením je angličtina, vyučujeme ale i němčinu, francouzštinu, čínštinu, španělštinu a jiné jazyky.  
Máme zkušenosti s výukou dětí předškolního věku, školáků i středoškoláků, dospělých i seniorů. Za léta našeho působení jsme prováděli kurzy v různých odvětvích, například v oblasti obchodu, sportu, automobilového průmyslu, zdravotnictví atd.

Nabízíme všechny typy kurzů pro dospělé i děti.
Máme své učebny v Brandýse nad Labem, ale jsme ochotni dojíždět za vámi domů nebo do firmy. 

Naší výsadou v Brandýse nad Labem jsou kurzy pro rodiče s hlídáním dětí.  Maminky mohou v klidu studovat jazyk a své děti přitom ponechat na hlídání ve vedlejší místnosti.

V dopoledních a odpoledních hodinách také probíhají kurzy pro aktivní seniory.
Dále pořádáme přípravné kurzy ke zkouškám  KET, PET  a FCE.
Všechny kurzy jsou vedeny zkušenými lektory. Všichni naši lektoři včetně rodilých mluvčí jsou plně kvalifikováni k výuce cizího jazyka a zároveň jsou charismatičtí a přátelští.


Doufáme, že se pro studium v naší škole rozhodnete a budete s námi spokojení !!!
 
Mgr. Aneta Černíková
Paul Shanahan
Monika Dvořáková
Sean Mark Miller
Andrea Marysková
Ana María Pardo
Mgr. Magdaléna Rytinová
Mgr. Veronika Štefanová
Mgr. Jana Dresselová
Designed by GOEMO.de
Jazyková škola
Barbora Dovčiaková
Jaroslava Gunterová