kurzy@languagezone.cz

Tel.: +420 776 463 434 / Tel.: +420 703 142 377

Náš tým

Naši učitelé mají ukončené vysokoškolské vzdělání nebo vysokou školu studují, mnozí žili a pracovali dlouhá léta v zahraničí, získali praxi při výuce jazyků a odborných předmětů na středních, vysokých a jazykových školách. Kromě výuky se podílejí také na tvorbě studijních materiálů a učebnic pro studenty.
Tým našich učitelů je vybrán z lidí, kteří se dobře znají a komunikují spolu i mimo prostředí školy. Součástí našeho přátelského týmu se pak stávají i naši studenti.

Magdalena Rytinová

angličtina
Jako lektorka pracovala již během svého studia na FF UK v Praze (obor anglistika-amerikanistika a sinologie), kromě angličtiny vyučuje i čínštinu a češtinu pro cizince. V současné době se podílí i na vedení jazykové školy.

Martina Doubková

angličtina
Anglický jazyk vnímám jako nedílnou součást svého života. Devět let jsem žila v Anglii, kde jsem postupně získala všechny certifikáty Cambridge. Po návratu do Čech jsem začala učit v jazykové škole. Je to práce, která mě neskutečně baví, protože za sebou vidím výsledky. Těší mě, když se lidé zlepšují a začínají komunikovat v jazyce, který je v dnešní době nezbytností.

Iveta Pochová

angličtina
Cizí jazyky ji bavily již od dětsví, za svůj život se věnovala studiu českého jazyka a literatury, z cizích jazyků angličině, němčině, polštině, chorvatštině, arabštině, avšak jejím pracovním jazykem se stala právě angličina. Je držitelkou jazykového certifikátu British Council a angličtině se kromě její výuky v naší škole věnuje jako překladatelka zahraničních dokumentárních pořadů.

Mikey Blount

angličtina
As the son of an American father and a Czech mother, I grew up bilingual. After spending the first couple of years of my life in Florida, USA, my family moved to Prague, Czech Republic and enrolled me in an international school. More recently, I have completed both my Bachelor's degree in Psychology and Mater's degree in Social Development in the United Kingdom. In my spare time I enjoy traveling the world and learning new languages. Having spent the last year traveling and working around South America, I also speak conversational Spanish and Portuguese.

Alexandr Martin

angličtina
Hello! My name is Alexander Martin, and I'm a professional English language consultant from Scotland. I graduated from the University of Leeds, UK in 2015 where soon after I relocated to Prague, Czech Republic to begin my working life. After 1 year working in customer service at a start up company I decided my goal was to work in education and retrained as a program administrator for an online university where I stayed for another year.

Vojtěch Klimt

angličtina
I go by the name of Vojtěch Klimt and I happen to teach English for Language Zone. Besides that, I work as a full-time English and History teacher in the jungle of a state-run school. I have graduated from Charles University where I majored in English and History. Therefore, not surprisingly for most, my preferred hobbies and interests comprise history, literature, art but also cars and technology. I also love facing the elements in „the great outdoors“ when I get the chance.

Aneta Černíková

angličtina
Jazykovou školu vede Mgr. Aneta Černíková, absolventka PedF UJEP v oboru učitelství - výuka jazyků. Během studia strávila dva semestry na stáži na univerzitě ve Velké Británii, kde studovala obor English and Drama. Od roku 2008 je držitelkou ceritifkátů TKT a CELTA pro výuku dospělých. Má 17 let zkušeností s výukou dětí i dospělých. Několik let vyučovala na gymnáziu.

Věra Ognarová

angličtina
Po pětiletém pobytu ve Velké Británii vystudovala anglický jazyk a literaturu na Masarykově univerzitě v Brně. Má také CPE certifikát. Učí tři roky a práce ji naplňuje. Studenty se snaží zejména zbavit ostychu, povzbudit, motivovat a přimět mluvit.

Olga Kuníková

angličtina
Přesto, že vystudovala na Evropské Univerzitě v Bruselu byznys a marketing, jejím snem a vášní bylo od malička povolání učitelky. S výukou angličtiny začala před téměř dvaceti lety v Mexiku a od té doby žila i pracovala v mnoha různých zemích a kulturách. V jejích lekcích je vždy hlavní důraz kladen na aktivní interakci a komunikaci se studenty a jejich přípravu pro plnohodnotné využití nabytých vědomostí v praktickém používání jazyka. Ráda učí dospělé i děti všech úrovní od úplných začátečníků po pokročilé.

Jana Dresselová

němčina
Po studiu mezinárodních vztahů a ekonomické žurnalistiky na VŠE v Praze působila jako redaktorka v časopisech a televizi, později absolvovala pedagogické minimum v oboru germanistika. V posledních letech se věnuje výuce němčiny všech úrovní od začátečníků až po pokročilé. Ve svých hodinách využívá nejraději čistě německé učebnice jako Schritte International a Menschen (pro úroveň A1 - A2), pro pokročilejší například Themen Aktuell - to vše od nakladatelství Hueber. Lekce doplňuje články a poslechy z Deutsche Welle a dalších německých serverů.

Martina Skřivanová

němčina
Jmenuji se Martina Skřivanová. Vyučuji německý jazyk na gymnáziu a v jazykové škole. Úspěšně jsem vystudovala obor německý a český jazyka na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Němčina je mým koníčkem, zajímají mě nové metody výuky, motivace studentů a ráda se zaměřuji na aktivní užití jazyka. Snažím se zapojit do hodin různé interaktivní prvky, za tímto účelem jsem absolvovala celou řadu školení zaměřujících se na aktivizaci studentů ve výuce cizích jazyků. Mezi mé záliby patří literatura, deskové hry a poznávání přírody zejména formou turistiky.

Hana Šůrová

němčina
Vystudovala germanistiku a rusistiku na brněnské filosofické fakultě. Profesně se věnuje výuce němčiny, ruštiny a češtiny pro cizince (specializace na německé a slovanské mluvčí). V současnosti vede převážně kurzy němčiny.

Ana Maria Pardo

angličtina / španělština

Veronika Štefanová

španělština
Vystudovala španělštinu a komparatistiku na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a učitelství pro střední školy na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Při studiu díky stipendijnímu programu Erasmus strávila rok ve španělské Granadě. Zajímá ji literatura, zejména pak argentinská, kromě vyučování španělštiny se též věnuje překládání ze španělštiny do češtiny. Ráda připravuje pestré lekce, při nichž studenti mohou využít různé způsoby učení a vyzkoušet si používání jazyka v běžných situacích.

Patricia Parra Romero

angličtina / španělština
Je lektorka angličtiny a španělštiny původem z Mexika. Vždycky ji bavily jazyky a poznávaní jiných kultur, a proto se rozhodla pro studium oboru výuka cizích jazyků. Doposud žila a pracovala ve třech zemích: Mexiku, Německu a ČR. Jako lektorka působí již čtyři roky, uči studenty všech věkových kategorií. Svou práci miluje, protože jí dává příležitost poznat spustu zajímavých lidí a pomáhat jim v dosažení jejich cílů!

Gianfranco Sacilotto

italština
Jsem rodilý mluvčí původem z Benátek v Itálii. Poslední dva roky se věnuji výuce italského jazyka s důrazem na mluvené slovo a jeho rozvoj. Během kurzu i na jeho závěr poskytuji studentům zpětnou vazbu, která jim pomáhá nastavit si dosažitelné cíle a rozpoznat své silné a slabé stránky. Ať už se jazyk učíte pro radost, nebo kvůli práci, vždycky by Vás to mělo bavit a měli byste to dělat především pro sebe.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...