Pokud jste z České republiky, určitě navštivte stránky Mostbet CZ, kde najdete sportovní sázkové služby, online kasina, hry a sázení. Je zde vše pro pohodlnou hru: široká řada událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma a roztočení zdarma, stejně jako jednoduchá registrace a rychlý výběr peněz. A aby vám v důležitý okamžik nic neuniklo, nainstalujte si naši mobilní aplikaci!

kurzy@languagezone.cz

Tel.: +420 776 463 434 / Tel.: +420 703 142 377

Pracovní pozice

 

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Pokud patříte k učitelům, které jejich práce opravdu baví, kteří jsou ochotni jí věnovat více než jen čas strávený před studenty, pokud umíte předávat své nadšení pro jazyk a dokážete se studentem sdílet jeho problémy a pomoci mu najít cestičku, jak se s novým jazykem poprat, pak Vás mezi námi rádi uvítáme.
Školu tvoří především její učitelé a hlavně na nich záleží, jestli se studenti budou do kurzů vracet a pošlou sem i své přátele. I sebevzdělanější učitel potřebuje mít ještě „něco“, aby se z něho stal opravdový učitel a ne jen sbírka pouček. Máte li chuť dokázat, že jím jste, čekáme právě na Vás.


Kontaktujte nás telefonicky  na tel: 776463434 nebo mailem: kurzy@languagezone.cz a domluvíme se.

 

 

 

JOB VACANCIES 

We are looking for new teachers to join our team. Language Zone is an established language school, based in Brandýs nad Labem (Prague - East) and in Prague 9.
The school  is  currently looking for teachers who are able to teach lessons in and around Brandýs nad Labem and Prague area.  Our clients are both children and adults. Personal characteristics should include being  energetic, reliable, motivated and responsible  who would contribute to  the friendly atmosphere of the school.  Hours of work can be spoken about according to how many lessons are available. An earlier start is preferable.

Please forward your CV to: kurzy@languagezone.cz .We look forward to hearing from you.

 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více...